امروز پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۹

شرکت دانش‌بنیان آتیه داده‌پرداز به‌عنوان اولین و پرترافیک‌ترین ارائه‌دهنده بستر ارسال و دریافت پیام کوتاه در سطح کشور از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با رویکرد ارائه خدمات مبتنی بر پیام‌کوتاه آغاز کرد. ارائه راهکارهای مؤثر ازجمله اطلاع رسانی و تکیه بر نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه درزمینه ارتباطات و خدمات بانکداری الکترونیکی سبب شده است که بانک‌ها و سازمان‌های بزرگی که ارائه خدمات پایدار و قابل‌اطمینان از شاخصه‌های اصلی آن‌ها به شمار می‌رود، در زمره مشتریان اصلی این شرکت قرار گیرند. تعهد به ارائه محصولات و خدمات باکیفیت متمایز و توجه ویژه به پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش از ویژگی‌هایی هستند که آتیه داده‌پرداز را از دیگر رقبا متمایز می ‏سازد. بهره ‏مندی از فناوری روز، درگاه مدرن و بومی سازی شده پیام کوتاه  و کارکنان متخصص و متعهد از بزرگ‌ترین دارایی‌های شرکت است.

ماموریت آتیه داده پرداز

تعهد به ارائه خدمات با برترین کیفیت و توجه ویژه به پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش از ویژگی هایی هستند که آتیه داده پرداز را از رقبایش متمایز می سازد. بهره مندی از فناوری روز،کارکنان متخصص و متعهد بزرگترین دارایی های شرکت در محورهای تولید، ارائه محصولات و خدمات به شمار می آیند. در این راستا، سلامت کاری و تلاش به منظور ارتقا برند، توسعه، رشد و سودآوری همواره سرلوحه ی فعالیت های شرکت قرار داشته است.

خط با پیش‌شماره ۲۰۰۰ خطی است که کامل ترین بازگشت هزینه را دارد ، بازگشت هزینه در خط ۲۰۰۰ به این صورت که علاوه بر بازگشت هزینه‌ی لیست سیاه مخابراتی (مانند خطوط دیگر)، هزینه‌ی پیامک‌هایی که به هر دلیلی (مثلاً خاموش بودن، در دسترس نبودن کاربر و …) به مخاطبان نرسیده را هم باز می‌گرداند.

مزایا:


    سرعت بالا در ارسال
    .کامل‌ترین هزینه بازگشت پیام
    قابلیت دریافت گزارش دقیق


معایب:


    قیمت بالای خطوط اختصاصی
    هزینه تمدید سالیانه

 

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!