امروز پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) از سال ۱۳۸۲ به عنوان شرکت تخصصی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات سازماندهی و متمرکز نموده است. این شرکت هم اکنون از طریق واحدهای کسب و کار و شرکت‌های مشارکتی وابسته بخش در زمینه مدیریت،‌ نظارت، مشاوره، ارائه محصولات و خدمات و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های ICT حضوری فعال و مؤثر در بازارICT کشور دارد.

کسب و کار مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)، به عنوان شرکت تخصصی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به دو روش زیر محقق می‌گردد:
سرمایه‌گذاری مشارکتی با بخش‌‌های خصوصی و غیر دولتی

سرمایه‌گذاری بر روی محصولات و خدمات حوزه ICT در قالب واحدهای کسب و کار(SBU): بر اساس این رویکرد پنج واحد کسب و کار شامل: واحد سیستم‌های ارتباطی (مشتمل بر دو محصول سیستم‌های پیام دهی (SMS) و ویدئو کنفرانس)، واحد یادگیری الکترونیکی، واحد خدمات مشاوره فناوری اطلاعات، واحد کسب و کار هوشمند و واحد توسعه و ایجاد طرح‌ها در مگفا برنامه‌ریزی و سازماندهی گردیده است.

سیستم پیامدهی مگفا یکی از قدیمی ترین سیستم های ارسال پیامک کشور می باشد ، که دارای تجربه بسیار بالایی در این زمینه می باشد .

مگفا یک سازمان دولتی بوده و درحوزه پیامک فقط با اشخاص حقوقی قرارداد می بندد ، مگفا ارائه دهنده خدمات پیامک با پیش شماره ۳۰۰۰ می باشد ، از این رو به این شرکت اصطلاحا اپراتور ۳۰۰۰ هم گفته می شود.

خط ۳۰۰۰ نیز دقیقاً مانند خط ۱۰۰۰ از خطوط قدیمی است که امتحان خود را طی سال‌ها پس داده است و هم اکنون، سازمان‌های دولتی و خصوصی زیادی از خطوط ۳۰۰۰ استفاده می‌کنند.

 

مزایا


    سرعت بسیار بالا
    قیمت مناسب خطوط ۱۴، ۱۲ و ۱۰ رقمی
    بازگشت هزینه‌ی پیامک‌های ارسال‌نشده به صورت خودکار
    قابلیت گزارش‌گیری دقیق

 

معایب


    عدم توانایی انتخاب ۴ رقم اول بعد از ۳۰۰۰ به‌دلخواه (باید حتماً ابتدا از سرشماره های ۸ رقمی خطوط خریداری شوند).
    قیمت بالا و محدود بودن خطوط ۸ رقمی

 

 

 

 

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!