امروز پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۸

 

شرکت رهیاب پیام گستران مجری پیام کوتاه (SMS) با پیش شماره ۵۰۰۰۱ و ۵۰۰۰۹در سراسر ایران است که با چندین سال سابقه فعالیت از سال ۱۳۸۴ در حوزه موبایل و پروژه های خدمات ارزش افزوده در سراسر کشور عزیزمان آن را ارئه می نماید. این شرکت مفتخر است در حوزه تخصصی ارسال و دریافت انبوه چه به صورت کاربردی و تبلیغاتی در تمام عرصه های اطلاع یابی و اطلاع رسانی به سازمان ها و مراکز و همچنین شهروندان از طریق انواع نرم افزارها، ارائه خدمات نماید.

اين شرکت مفتخر است در حوزه تخصصي ارسال و دريافت انبوه (پنل پیامک، پنل پیام کوتاه، سامانه نمایندگی) چه به صورت کاربردي و تبليغاتی در تمام عرصه هاي اطلاع يابي و اطلاع رساني به سازمان ها و مراکز و همچنين شهروندان از طريق انواع نرم افزارها، ارائه خدمات نمايد و همچنین در تمامی زمینه های تبلیغات پیامکی نرم افزار اختصاصی ارائه کرده است و در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است این شرکت جهت افزایش گستره خود با ارائه خدمات جامع آماده همکاری با نمایندگان در سراسر ایران میباشد.

 

خط ۵۰۰۰۱ و ۵۰۰۰۹نیز یکی دیگر از خطوطی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. سرعت ارسال پیامک در این خط بالاست و تعرفه تقریباً مناسبی دارد.

 

مزایا

 

  1. سرعت ارسال بالا
  2. تعرفه مناسب
  3. قابلیت گزارش‌گیری دقیق

معایب

   

 رنج وسیع لیست سیاه مخابراتی
 عدم بازگشت هزینه پیامک های تحویل نشده
 بانک ضعیف، تفکیک سن و جنسیت همراه اول و عدم ارسال باکیفیت به این بانک

عدم گزارش دهی (دلیوری) همراه اول

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!