امروز پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۸

شرکت راه‌‏کار سرزمین هوشمند، ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺭﺳﻤﻲ ﺩﺭ سال ۸۴ ﺗﺤﺖ ﺷﻤﺎﺭﻩ ۲۶۶۸۶۰ ﺩﺭ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻫﺎی ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺛﺒﺖ ﺭﺳﻴﺪ ﻭ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ مبتنی بر سند چشم انداز سازمان دنبال نموده است.

همزمان با ارائه خدمات در حوزه‏های مختلف فناوری اطلاعات، راه‏کار سرزمین هوشمند، ﻋﻀﻮﻳﺖ ﺩﺭ ﺷﻮﺭﺍی ﻋﺎﻟﻲ ﺍﻧﻔﻮﺭﻣﺎﺗﻴﻚ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ ۲۷۶۰۲۳۱/۲۰ ﺭﺍ ﻧﻴﺰ ﺩﺍﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ.

خداوند را شاکریم که در طول مدت فعالیت خود، با بکارگیری توان فنی متخصصین و کارشناسان خبره، در حوزه ماموریت سازمان، خدمات متعددی به سازمان های مختلف دولتی و خصوصی ارائه نموده و طعم شیرین توسعه فناوری اطلاعات در محیط کسب و کار و تلاش و معاش را با جمع کثیری از همکاران، مخاطبان و مشتریان خود تجربه کرده ایم.

شرکت راه کار سرزمین هوشمند، نماینده رسمی همراه اول در فروش خطوط پیامکی شناسنامه دار همراه اول با سرشماره ۵۰۰۰۲ می باشد
سرزمین هوشمند، ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺭﺳﻤﻲ ﺩﺭ ﺗﺎﺭﻳﺦ ۲۸/۱۲/۸۴ ﺗﺤﺖ ﺷﻤﺎﺭﻩ ۲۶۶۸۶۰ ﺩﺭ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻫﺎﻱ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺛﺒﺖ ﺭﺳﻴﺪ ﻭ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ مبتنی بر سند چشم انداز سازمان دنبال نموده است.
خداوند را شاکریم که در طول مدت فعالیت خود، با بکارگیری توان فنی متخصصین و کارشناسان خبره، در حوزه ماموریت سازمان، خدمات متعددی به سازمان های مختلف دولتی و خصوصی ارائه نموده و طعم شیرین توسعه فناوری اطلاعات در محیط کسب و کارهای موبایلی  را با جمع کثیری از همکاران، مخاطبان و مشتریان خود تجربه کرده ایم.
بخشی از سند چشم انداز راه‏کار سرزمین هوشمند:
چشیدنِ طعم شیرین توسعه فناوری اطلاعات در محیط کسب و کار و تلاش و معاش، خدمتی را مقدم می‏کند که راهکار سرزمین هوشمند خود را متعهد و موظف به انجام آن می‏داند؛ آموزش در معرفی خدمات و ابزارهای الکترونیک، انتقال تجربه‏ ای قوی را فراهم می‏کند که به استعداد آن اثر فناوری اطلاعات در نزد مخاطبان و مشتریان ما فراگیر، کارآمد و مشکل‏گشا می‏شود. خدمات ارزش افزوده موبایلی، پردازش محتوا و خبر،آموزشِ آموزش با ماموریت های مهارت آفرینی در فروش خدمات و تکنولوژی های موجود شرکت، تعهدِ ما به مشتریان است که با ما شروع می‏کنند و قرار است به این زودی ها تمام نکنند …
مزایا


    سرعت ارسال بالا
    تعرفه مناسب
    قابلیت گزارش‌گیری دقیق

استعلام خطوط به صورت آنلاین از لینک زیر

http://sms.sls.ir/Content/Stepsregester.aspx


 معایب

رنج وسیع لیست سیاه مخابراتی
 عدم بازگشت هزینه پیامک های تحویل نشده
 بانک ضعیف، تفکیک سن و جنسیت همراه اول و عدم ارسال باکیفیت به این بانک

عدم گزارش دهی (دلیوری) همراه اول

 

 

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!